Энергетика

Energetyka

Spawanie w energetyce związane jest zarówno z budowaniem nowych bloków energetycznych, jak również z modernizacją i remontami starszych bloków oraz instalacji energetycznych.

Specjalnie dla tego segmentu przemysłu, firma Metalweld rozwijając swoją produkcję, przygotowała odrębny program produkcyjny, obejmujący materiały spawalnicze stosowane do szerokiego zakresu stali i zastosowań występujących w energetyce, w tym stali odpornych na pełzanie (energetyczne), stali wysokostopowych żaroodpornych, a także stopów niklu.

Program ten obejmuje zarówno materiały do spawania metodą MMA, jak również GTAW, GMAW i spawaniem łukiem krytym (SAW) do stosowania w stalach od P265GH do P91 i P92.

Materiały posiadają odpowiednie uznania dozoru UDT oraz TUeV.

Stosujemy do naszej produkcji sprawdzone materiały o wysokiej jakości i zaostrzonych normach. W przypadku drutów i prętów spawalniczych do stali energetycznych, gwarantujemy faktor Bruscato poniżej 15ppm, a typową wartością jest 10ppm.

Wiedząc, jak bardzo różne są warunki pracy na budowach obiektów dla energetyki, możemy dostarczyć te materiały w wygodnych do przechowywania i odpornych na warunki atmosferyczne opakowaniach – elektrody w opakowaniach VACUUM, a pręty w twardych tubach plastikowych lub kartonowych.

 

Tutaj znajdziesz link do Folderu z materiałami dla energetyki.

Найти изделие

Подобрать

METALWELD-FIPROM POLSKA
spółka z o.o.

ul. Mikołajczyka 57
41-200 Sosnowiec

+48 (32) 297 75 50 - 51

+48 (32) 297 75 88

grupa

grupa