Recherche de produit

Tous les produits

FILS MIG/MAG [GMAW]

Spawanie w osłonie gazów obojętnych (MIG 131) lub aktywnych (MAG135) jest metodą zyskującą coraz większą popularność. Możliwość szybkiego wykonywania spoin w połączeniu z ich wysoką jakością sprawia, iż metoda ta zyskuje coraz większą liczbę użytkowników. Zastosowane w nowoczesnych maszynach systemy redukujące rozprysk, obniżające temperaturę jeziorka spawalniczego, czy głęboko penetrujące materiał podstawowy, jeszcze mocniej poszerzają profil wykorzystania metody oraz ułatwiają przebieg samego procesu.

Do prawidłowego przebiegu procesu spawania niezbędne są materiały dodatkowe bardzo dobrej jakości, które spełnią wysokie wymagania klientów. A Metalweld to synonim wysokiej jakości. Nasze produkty odznaczają się najwyższą jakością wykonania jak i doskonałymi własnościami spawalniczymi. Odpowiednio dobrane składniki stopowe w proporcjach, które zapewniają wysokie własności fizyko-chemiczne, to klucz do wykonania najlepszych spoin.

Nasze produkty znajdują zastosowania we wszystkich gałęziach przemysłu. Od konstrukcji wykonanych ze stali niestopowych przez materiały nierdzewne, kwasoodporne, żaroodporne, żarowytrzymałe, po skomplikowane nadstopy niklu i materiały do regeneracji czy napawania. Na szczególne wyróżnienie zasługują takie produkty jak MIGWELD 3 do stali niestopowych i mikroskopowych o szczególnie małym rozprysku i bardzo atrakcyjnym wyglądzie lica. MIG 75 do materiałów drobnoziarnistych o wysokiej granicy plastyczności. MIGWELD CrMo ze specjalnymi składnikami ograniczającymi pełzanie i maksymalnie opóźniającymi powstawanie pustek. MIGWELD 316LSi do łączenia stali wysokostopowych odpornych na korozję, a także druty z rodziny NICROMIG, będące synonimem wszystkiego, co najlepsze w tej rodzinie materiałów dodatkowych, oraz materiały do regeneracji i napawania odznaczające się wysoką wydajnością stapiania i bardzo dobrymi własnościami stopiwa.

No results to display

Recherche de produit

Equivalents

METALWELD-FIPROM POLSKA
spółka z o.o.

ul. Mikołajczyka 57
41-200 Sosnowiec

+48 (32) 297 75 50 - 51

+48 (32) 297 75 88

grupa

grupa