Recherche de produit

Tous les produits

BAGUETTES TIG [GTAW]

Metodą TIG (141) spawać można niemal wszystkie metale, które ulegają stopieniu w cieple łuku elektrycznego, ale nie parują w wysokich temperaturach.

Stale węglowe i niskostopowe, stale odporne na korozję, aluminium i większość jego stopów, magnez i jego stopy, miedź i jej stopy, brązy fosforowe i cynowe, nikiel, stopy niklu, inconele, stopy żaroodporne itd. Jest to metoda szczególnie przydatna do wykonywania złączy o małych grubościach, wymagających wysokiej jakości spoin. Podczas wykonywania spoin i napoin szczególnie istotna jest czystość chemiczna otoczenia jak i łączonych materiałów, ze szczególnym uwzględnieniem materiałów dodatkowych. Produkty Metalweld odznaczają się wyjątkową czystością powierzchni prętów, jak i bardzo niską zawartością szkodliwych domieszek w stopie prętów. Oferujemy pręty TIG do szerokiej gamy zastosowań- od klasycznych produktów TIGWELD 2 i TIGWELD 3 do stali SG2 i SG3, przez wysokiej jakości pręty do bardziej zaawansowanych prac spawalniczych. Do niemal każdego gatunku stopiwa z innych metod posiadamy w swojej ofercie odpowiedniki w metodzie TIG. Tam gdzie istotne znaczenie ma odporność na pełzanie i co za tym idzie wysoka temperatura, ciśnienie i agresywne gazy, polecamy gamę produktów przeznaczonych do spawania stali używanych w energetyce, np. TIGWELD Mo, TIGWELD CrMo, TIGWELD P92.

Posiadamy rozbudowaną ofertę prętów TIG do stali nierdzewnych w przeróżnych gatunkach np. TIGWELD 308LSi, TIGWELD 316LSi, TIGWELD 347Si itd. Spośród prętów na bazie niklu na szczególną uwagę zasługuje NICROTIG 625 czy NICROTIG 600, odznaczające się szczególnie pozytywnymi własnościami spawalniczymi.

 

No results to display

Recherche de produit

Equivalents

METALWELD-FIPROM POLSKA
spółka z o.o.

ul. Mikołajczyka 57
41-200 Sosnowiec

+48 (32) 297 75 50 - 51

+48 (32) 297 75 88

grupa

grupa