Recherche de produit

Tous les produits

Fils fourrés [FCAW]

Dążenie do podniesienia jakości i wydajności w procesie wytwarzania spoin zaowocowało powstaniem nowej generacji materiałów dodatkowych w procesie 136, 138- są to druty proszkowe. W skrócie jest to metalowa rurka wewnątrz wypełniona proszkiem. Ze względu na budowę rozróżniamy druty o rurce pełnej, np. produkt do napawania o stopiwie odpornym na udar i ścieranie COREWELD A600T, lub zamkniętej na styk, jak nasz drut łączeniowy niestopowy COREFIL 100R. 
Kolejnym kryterium jest skład proszku. Może być zasadowy (na przykład nasz produkt COREFIL 690B do stali wysokowytrzymałych), rutylowy (COREFIL 316LP do wykonywania spoin wysokostopowych w przymusie) i metaliczny. Ta ostatnia technologia została wykorzystana w naszym produkcie COREFIL 100M, który służy do wykonywania wysokiej jakości spoin bez żużla na materiałach niestopowych i mikroskopowych w najwyższej jakości i z największą prędkością.
Niezaprzeczalna wydajność, jakość spoin, redukcja wad w postaci przyklejeń, likwidacja rozprysku niemal do zera, przepiękne lica zarówno w przymusie jak i w pozycjach to wyznacznik, jakości Metalweld. Potrzebujesz podnieść wydajność, ograniczyć wadliwość, uzyskać jakość, o której mogłeś tylko marzyć? Sprawdź naszą ofertę drutów proszkowych. Od łączeniowych do stali niestopowych przez energetykę, wysokostopowe, nadstopy niklu po warstwy napawane o różnorakim zakresie odporności.

No results to display

Recherche de produit

Equivalents

METALWELD-FIPROM POLSKA
spółka z o.o.

ul. Mikołajczyka 57
41-200 Sosnowiec

+48 (32) 297 75 50 - 51

+48 (32) 297 75 88

grupa

grupa